Parkety: praktické a naozaj kvalitné

V súčasnosti sa tešia parkety mimoriadne veľkej obľube. vyrábané z ozajstného dreva, po ich obstaraní je možná ich okamžitá inštalácia a následné používanie. Ak sa chcete dozvedieť, čo sa vlastne deje v procese predprípravy a aké sú hlavné výhody parkiet, neváhajte a prečítajte si náš článok. Všetko potrebné sa v ňom dozviete.

Tajomstvo ich okamžitého využívania spočíva v tom, že boli nalakované už počas továrenskej výroby. Po inštalácii už nevyžadujú dodatočné úpravy, preto ich nazývajú aj hotovými parketami. Ich životnosť je dlhá, dajú sa obnoviť alebo vymeniť a práve preto sú skvelou investíciou, nehovoriac o ich estetike. Možno ich nanovo zbrúsiť 3-4 krát bez toho, aby museli byť znovu inštalované alebo úplne vymenené. Práve z tohto dôvodu môžu byť dlhodobou súčasťou nášho bytu. Vďaka „klikaciemu” systému je ich jednoduché položiť i odstrániť, ich fixácia k povrchu nie je potrebná. Čo sa týka konštrukcie, skladá sa z 3 častí. Najvrchnejšia vrstva, po ktorej sa chodí, je vyrobená z tvrdého dreva. Spodné dve sú vyrobené z tvrdeného dreva. K podlahovému kúreniu odporúčame predovšetkým typy vyrobené z dubu, keďže pri niektorých druhoch dreva môže dôjsť pod vplyvom tepla k následnej deformácii ich tvaru.Parkety

Parkety JOLA-Lignum, ktoré sme špeciálne vyvinuli na základe dlhoročných skúseností a poznatkov, môžete dostať len u nás. Produkt je ošetrený lakovacím systémom (odolným voči UV), ktorý farbe dodáva teplý odtieň. Napriek tomu, že parkety JOLA-Lignum sú exkluzívne a majú jedinečný vzor, sú cenovo dostupné.

Okrem toho Vám dáme záruku na 30 rokov!

V našom obchode si okrem našich vlastných parkiet môžete vybrať spomedzi 80 rôznych iných. Máte na výber od tých najsvetlejších po úplne tmavé. Veríme, že svoje ideálne parkety nájdete práve u nás!

2018-03-13T11:57:04+01:005 februára, 2017|